מהווה את  כלל הפעולות אשר מבצע יועץ המס מול רשויות המס.

במטרה להקטין את חבות המס הקיימת בתיק העצמאי או החברה.

ישנן פעולות רבות ותיכנוני מס שניתן ליישם בהתאם לנתונים הפרטניים של כל אדם או כל חברה ולצורך איתור הזכויות והמצבים המזכים אתכם בהקלות במס, נדרש תכנון והכרה עמוקה של החוק ושל הפסיקה הרלוונטית בנושא.

יעוץ מס הינו תחום רחב מאד וזאת לאור ההיקף העצום של פסקי הדין וסעיפי החוק המאפשרים לכם לשלם פחות מיסים כחוק.

החזר מס - החזר מס נוצר בעקבות גביית יתר של מס הכנסה במהלך השנה, כאשר ישנם מצבים רבים בהם האדם זכאי לקבלת החזר מס מצורפת טבלה מפורטת.
ראיית חשבון היא אחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר במשרדי רואי חשבון. רואה החשבון מבצע ביקורת חשבונאית מקיפה על דוחות הכספיים של ארגונים וחברות על מנת לאשר את מהימנותם ואת דיוקם לפי כללי החשבונאות. תהליך ראיית החשבון כולל בדיקה יסודית של כל רכיבי הדוחות הכספיים - הכנסות, הוצאות, נכסים, התחייבויות והון עצמי.

הביקורת היסודית והבלתי תלויה שאנו מבצעים היא קריטית לשמירה על דיוק, נכונות ושקיפות בדיווח הכספי של העסק. היא תורמת לסדר הפיננסי בחברות ומאפשרת קבלת החלטות חכמות ואסטרטגיות על בסיס מידע כספי מהימן. במשרדנו אנו רואים בתפקיד החשוב הזה אחריות רבת ערך ומטפחים רמה מקצועית גבוהה ומחויבות לסטנדרטים המחמירים ביותר עבור קהל לקוחותינו.
הנהלת חשבונות זהו התחום האחראי על ריכוז, סיכום והצגת כל הפעילות הכספית של עסק או ארגון באופן מסודר ובהיר. הנהלת החשבונות מתעדת כל תנועה כספית - הכנסות, הוצאות, נכסים, התחייבויות ועוד, ומרכזת אותן בספרי החשבונות וברישומים הפיננסיים של הארגון.

ניהול ספרי חשבונות נאותים ומעודכנים הוא קריטי לא רק לצרכי דיווח והצגת מצב כספי מדויק, אלא גם לתכנון עסקי עבור העסק, לקבלת החלטות ארגוניות מושכלות ועמידה בדרישות רשוית המס. טעויות או חוסרים בהנהלת החשבונות עלולים להוביל לקנסות, תביעות משפטיות ובעיות מיותרות.

מומחי הנהלת החשבונות במשרדנו הינם בעלי ניסיון רב ומוכשרים בתחום. אנו מקפידים על נהלי עבודה סדורים, יישום עקרונות חשבונאיים מקובלים, ובקרת איכות קפדנית על מנת להבטיח דיוק, בהירות ושקיפות מרבית בספרי החשבונות.
חשבות שכר היא התחום האחראי על חישוב והפקת תלושי שכר לעובדים בארגון או בחברה. זוהי משימה מרובת פרטים קטנים, הכרוכה בניכויי מס הכנסה, ביטוח לאומי, קרנות פנסיה והטבות שונות על פי חוזי עבודה ותקנות. טעויות בתחום זה עלולות לגרום לקנסות כבדים ולסיכון משפטי וחשיפה מול העובדים.

במשרדנו אנו מקפידים על הכשרה מקצועית מתמשכת, תוכנות מתקדמות ותהליכי בקרת איכות קפדניים כדי לספק שירות מצוין ומדויק בחשבות השכר לקהל לקוחותינו.

כדאי להיעזר במשרד רואי חשבון מנוסה ומיומן בתחום על מנת להעניק לכם ראש שקט ובטחון בנושא שכר העובדים.
דוחות שנתיים והצהרת הון הם תחומים חשובים בהם משרדי רואי חשבון מתמחים. הדוחות השנתיים הם דוחות כספיים מפורטים המסכמים את הפעילות והמצב הפיננסי של חברה או ארגון במהלך שנת הכספים. הם מהווים כלי חשוב להצגת מידע לבעלי עניין שונים. הדוחות השנתיים שאנו מכינים עוברים ביקורת מקיפה על ידי רואי החשבון שלנו, ואנו מקפידים שהם ערוכים על פי הכללים, מציגים תמונת מצב אמינה ומלאה וכוללים את כל הפרטים הנדרשים.

הצהרות ההון הן מסמכים בהם רואי החשבון מפרטים את נכסי הלקוח וההתחייבויות שלו לצרכי מס והצהרות רכוש. הצהרות אלו חייבות להיות מדויקות ומלאות תוך התאמה מלאה לדרישות החוק. במשרדנו אנו משקיעים מאמצים רבים בהכנת הצהרות הון מפורטות ומדויקות, תוך שיתוף פעולה ובדיקה מול הלקוח.
דיוני שומה אל מול מס הכנסה ומע"מ או ביטוח לאומי מתרחשים כאשר קיימת הלשנה או תוכנית עבודה לבחינת העסק או הענף הכלכלי אותו מבקשים לבדוק.

בדיוני השומה נדרשת היכרות מעמיקה עם החוק והפסיקה ובנוסף נדרשת המיומנות והפרקטיקה לניהול דיון אשר בסופו ישולם המס הנמוך ביותר.

דיוני שומה מתבצעים בדרך כלל לאחר ביקורת ניהול ספרים או לאחר הגשת דוח שנתי שתוצאות המס שלו חריגות.

דיוני השומה בדרך כלל יתפרסו ויתייחסו על מספר שנות מס, עובדה אשר צפויה להשפיע רבות על תוצאת המס הסופית, ומשכך רצוי להיעזר באיש מקצוע הבקי בתחום.
ייצוג מול רשויות המס נדרש למרבית העצמאים והשכירים במדינת ישראל, כאשר יש מצבים רבים בהם נפגש האזרח הפשוט עם רשויות המס.

למשל בפדיון של קופת פנסיה, פיצויים, תיאומי מס ועוד.

כדי לקבל את מלוא זכויותיכם, רצוי להיעזר באיש מקצוע שמכיר את החוק ואת הפרקטיקה בכל הליך מול רשויות המס.
בישראל יש מספר צורות התאגדות מול משרד המשפטים ואל מול רשויות המס, כאשר משרדנו מספק את מלוא השירותים להקמת חברות בע"מ, שותפויות ועמותות.

הקמת החברות / השותפויות / העמותות, מתחלק לשני שלבים עיקריים, השלב הראשון הינו הקמה מול משרד המשפטים , והשלב השני מול רשויות המס.

משרדנו מבצע את ההקמה מול שני המשרדים הללו תוך התאמה מלאה לדרישות החוק השונות.

 נשמח להכיר ולראות איך אנחנו יכולים להעניק לך
מעטפת פתרונות המתאימה לעסק שלך

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


  התחברות

  איפוס סיסמה

  סל הקניות שלך ריק כרגע.

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.